Wizyt: 55044

Karmat

Innowacyjne urządzenia przeciwzalewowe KARMAT

Telefon 17 856 03 76
Faks 17 851 31 41
E-mail karmat@karmat.pl

Adres Świlcza 147C , 36-072 Świlcza

Syfony

Syfony

Rozwiązania konstrukcyjne wykorzystane w syfonach KARMAT pozwalają stosować je wraz z urządzeniami sanitarnymi i zlewozmywakami różnych producentów. Precyzja wykonania i wysoka jakość materiałów zapewniają szybki i łatwy montaż oraz długoletnią eksploatację. Produkowany przez Zakłady KARMAT system redukcji dostosowuje syfony do rur odpływowych o wszystkich stosowanych średnicach.

Syfony produkowane są z polipropylenu - materiału bezpiecznego dla ludzi i środowiska naturalnego. Dzięki temu są one nietoksyczne, trwałe, odporne na korozję, czynniki chemiczne i działanie temperatury do 95°C.

Elementy systemu: syfony brodzikowe, wannowe, zlewozmywakowe, umywalkowe, pisuarowe.

Syfony dwukomorowe produkowane przez Karmat mają możliwość regulacji odstępu między otworami spustowymi zlewozmywaka w bardzo szerokim zakresie. Przyłącza do zmywarek lub pralek przystosowane są do współpracy z wszystkimi urządzeniami dostępnymi na rynku. Syfony tego typu dostarczane są z zaślepką, która pozwala na używanie syfonu także bez podłączenia urządzenia.

Sitka do syfonów produkowane są ze stali chromoniklowej lub z polipropylenu. Śruby wykonane są z atestowanej stali chromoniklowej, co pozwala na łatwy demontaż syfonów nawet po wieloletniej eksploatacji.